Otvárame dvere obnoviteľnej
a optimalizovanej energii.

Elvosolar, a.s.

Od svojho vzniku v roku 2009 sme postavili a úspešne zapojili do distribučnej siete 32 fotovoltických elektrární. V súčasnosti zabezpečujeme prevádzku a komplexný servis pre 38 elektrární s celkovým inštalovaným výkonom do 40 MWp a zároveň realizujeme ďalšie nové stavby sieťových, hybridných aj ostrovných fotovoltických elektrární od jednotiek kilowattov po desiatky megawattov. To nás zaraďuje medzi najkompetentnejšie spoločnosti v oblasti realizácií a správy fotovoltických elektrární s významným podielom na trhu v regióne.

V rámci inovácií a udržateľnosti našej planéty rozvíjame v celom regióne oblasť optimalizácie spotreby energií a výrobu energií z obnoviteľných a odpadových zdrojov. Kombinujeme najnovšie prístupy k optimalizácii spotreby energie a technológie auditov energetickej náročnosti. Praktické dlhoročné skúsenosti z analýz, z projektovania, budovania a správy zariadení pre optimalizáciu spotreby energií a obnoviteľných zdrojov energií vám garantujú dodávku kvalitného riešenia s profesionálnym prístupom pred, počas a po jeho inštalácii so zárukou spoľahlivej a úspornej prevádzky.

Naši kľúčoví zákazníci pochádzajú zo súkromného aj verejného sektora, kde ponúkame nad rámec realizácií opatrení prinášajúcich úspory nákladov, vzdialenej správy zariadení a služby komplexného energetického auditu aj prípravu projektovej dokumentácie na mieru, realizáciu komplexného energetického projektu, vybudovanie a servis prevádzok a zariadení, monitoring a údržbu energetických zariadení.

Naši partneri

BlueB Energy

2024 © Elvosolar, a.s. • Ochrana osobných údajov

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.